Akademik Süreç Yayınları tarafından organize edilen 2012 KPSS Çalıştayı yoğun geçen bir gündemin ardından sona erdi. Türkiye’nin dört bir yanından 100’ü aşkın eğitimci ve yazarın katıldığı çalıştayda uzun süren oturumların ardından katılımcılar yorgun ama mutlu ayrıldı.

Moderatörlüğünü Eğitimci – Yazar Oğuzhan ÜNAL’ın yaptığı çalıştayın katılımcıları Prof Dr. Hasan BACANLI, Mustafa AKYOL, Çetin BOZKAYA, Yusuf KASAP başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen kurumlarından gelen profesyonel eğitimciler ve yazarlardı.

2 gün boyunca hem KPSS’nin bugünü ve geleceği masaya yatırılırken, hem de KPSS yayıncılığındaki yenilikler ele alındı. 2012 KPSS’nin detaylı olarak ele alındığı çalıştayda branş branş değerlendirmeler de yapıldı.

2. günün akşamında verilen veda kokteylinde ise katılımcılar hem gönüllerince eğlenme hem de sohbet etme fırsatı bulurken, Akademik süreç tarafından tüm misafirlere katılımcı belgeleri takdim edildi. Önümüzdeki yıl tekrar biraraya gelmek üzere sözleşen katılımcıların samimi ve içten dostluklarla birbirlerine veda ettiği gözlendi.

Oldukça nezih bir ortamda gerçekleştirilen bu organizasyona davetimizi kırmayıp iştirak eden tüm katılımcılara şükranlarımızı sunuyoruz.