Akademik Süreç Yine Yaptı Yapacağını…


Atanmanız İçin 3 Adımda KPSS Modeli!

Herkes Bunu Bekledi! Atanmanız İçin 3 Adımda KPSS Modeli!

 

Adım 1

SÜZ-GEÇ KONU KİTABI

Gereksiz Bilgileri Süzdük Attık. En Değerli Yerini Size Bıraktık.

Hem sade ve anlaşılır dili, hem de akademik bilgi hatası barındırmayan içeriği ile KPSS Öğretmen adayların beklediği ürün işte bu!

Bilmeniz geren her şey bu kitapta var. İhtiyacınız olmayan hiçbir şey yok.

Özel kurgusu ile tek başınıza bile konuları öğrenebilecek, Adım 2 ve Adım 3 ile birlikte öğrenmelerinizle ilgili sağlıklı dönütler alabileceksiniz.

Renkli, görsel-grafiksel anlatımlar ve öğrenmeyi kolaylaştıran özel bölümlerle şimdi dersler çocuk oyuncağı…

Adım 2

KRİPTOLU SORU KİTABI

Kriptoları sizin için deşifre ettik. Artık ne çözdüğünüzü bilecek, soru çözerken de öğreneceksiniz. Eksiksiz, hatasız bir KPSS hazırlık süreci için işte kriptolu soru kitabı…

Her ünitenin başında yer alan kripto sayfaları, o ünitede hangi tür testlerin yer aldığını göstererek işe başlıyor. Ardından konu konu hangi testte, hangi konuların yer aldığını soru soru size deşifre ediyor. Böylece yaptığınız ve yapamadığınız soruları görebilecek hangi konuları tam olarak öğrenip hangi konularda öğrenme eksikleriniz olduğunu kendiniz analiz edebileceksiniz. Uzmanlarımızın sizin için belirlediği, sorunun zorluğu hakkında bilgi veren akıllı kutucuklarla da keyifli bir soru çözme süreci geçireceksiniz.

Adım 3

EFOR DENEME KİTABI

Ders denemelerinin yer aldığı efor deneme kitapları denenmiş, özel sorulardan oluşmaktadır. Süzgeç Konu Kitabı ve Kriptolu Soru Kitabından sonra çalışmalarınızı tamamlamak için birebir…

Efor Deneme kitabında her sorunun altında, o sorunun madde güçlük indeksi yer almaktadır. Böylece kitap oluşturulmadan gerçek ortamda denemesi yapılan bu soruların güçlüğü hakkında bilgi sahibi olabilecek, çalışmalarınızı buna göre şekillendirebileceksiniz.

Her ders 3 kitaptan oluşmakta olup, G.Yetenek-G.Kültür serisinde toplam 18 kitap, Eğitim Bilimleri serisinde toplam 18 kitap bulunmaktadır.